• Kalite Politikamız

  FALEZ ÇELİKKAPI sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübesi ile, başta ISO 9001 kalite yönetim sistemi olmak üzere ulusal TSE (TS 12655) ve uluslararası DIE HOLZFORSCHUNG AUSTRIA (EN 1627 VE DIN 1627 TYP EUROPA), GOST, SONCAP sertifikalarıyla, Antalya'da toplamda 20 bin metrekarelik tesislerinde üretime devam etmektedir.

  Türkiye'de çelik kapı konusunda birçok ilke imza atarak sektörün en geniş yurtiçi ve yurtdışı bayi ağına sahip firmalardan biri haline gelmiştir.

  Liderlik ve müşteri memnuniyeti için; yenilikçi, estetik ve kaliteli üretimde olduğunun bilincinde olan firmamız ar-ge departmanına yapmış olduğu büyük yatırımların sonuçlarını almaktadır. Sahip olduğu know - how ile ürettiği kapı yüzeyleri korozyona % 100 dayanıklı, yangın sertifikalı, yüksek yüzey mukavemetli, geniş üretim çeşitliliği ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktadır. Güvenlik ve sağlam bir ürün almak hem felsefi, hem hukuksal hem de sosyal bağlamda bir ayrıcalık değil, herkesin sahip olması gereken temel haktır.

  Aralıksız devam eden ar-ge çalışmaları ile, otomasyonlu üretim yapan, ihtiyacı olan makine parkını da kendi üreten ve kullanan ilk ve tek firma olma özelliğine sahiptir. Bu eşsiz hizmet kalitesi ile üretilen, yüksek güvenlikli ürün özelliklerine sahip, uzun yıllar sonucu oluşmuş haklı bir marka bilinirliğine sahiptir.

  İnsanımız değerlidir prensibi ile yola çıkan Falez Çelik kapı, hizmet içi eğitimleri ile yönetim ve üretim departmanı personellerinin bilgi ve becerilerini arttırmayı görev edinmiştir. Bunun sonucu olarak iş bilinci yüksek, verimli ekibi ile ürün kalite ve yelpazesini geliştirmektedir. Sektöründeki tecrübesiyle; emin adımlar ile ilerlemekte ve sektörün gelişmesinde lokomotif görevini üstlenmektedir.

  Bizi bugün olduğumuz lider konumuna getiren prensibimiz; değerlerimize bağlı kalmamız ve dürüstlük ilkesini her zaman benimsememizdir. Bu başarıya katkı sağlayan çalışanlarımızla, bayilerimizle ve müşterilerimiz ile birlikte büyüyerek, üretimimize devam etmek ve en iyi hizmeti vermek hedefimizdir.